ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ "РОСИНОЧКИ"

ДНЗ №30 "Росиночка" працює з 1 вересня 1973 року, розташований за адресою: м.Біла Церква, вул. Леваневського, 67

телефони:
7 - 16 - 17,
7 - 13 - 40

e-mail: dnz30rosinochka@ukr.net

В дошкільному закладі функціонують 9 груп.

З них:

- група дітей раннього віку - 1,

- груп дітей дошкільного віку - 8 ( із них 2 - різновікові санаторні групи),

наш спортивний залПриміщення ДНЗ №30 типове, розраховане на 252 дітей, є спортивний та музичний зали, оснащені обладнанням, необхідним для проведення занять, свят і розваг. У групах створене предметно-ігрове середовище для гармонійного розвитку дошкільнят. Територія дошкільного закладу озеленена, кожна група має свій майданчик, обладнаний необхідним інвентарем.

Дошкільний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Положенням про дошкільний навчальний заклад", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. №305 зі змінами внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 05.10.2009 р. №1124, від 16.11.2011р. №1204, "Порядком комплектування дошкільних навчальних закладів(груп) компенсуючого типу", затвердженого наказом МОН України та МОЗ України від 27.03.2006 №240/165, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 11.04.2006р. №414/12288, іншими нормативно-правовими актами.

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, обов’язкової дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку, задоволення потреб громадян у догляді, вихованні, навчанні та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

- Збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей;

- Формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду;

- Забезпечення обов’язкової дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку, соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;

- Виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;

- Надання комплексної допомоги дітям, які потребують корекції фізичного розвитку (для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу).

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється завідувачем закладу протягом календарного року. Для зарахування дитини у дошкільний заклад необхідно подати: медичну довідку про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтво про народження, документи для встановлення батьківської плати за харчування дітей, направлення управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Кiлькiсть переглядiв: 257

Коментарi

  • Наталі

    2013-04-25 09:30:41

    Подяка за гарний виступ на конкурсі " Веселі нотки"...